sprzedaz@sokratesa.com

22 857 90 89

Wola Gabriela - nowa inwestycja na Woli wkrótce w sprzedaży!

03.04.2018

Wola Gabriela - nowa inwestycja na Woli wkrótce w sprzedaży!

W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ulicy Jana Kazimierza 62A powstaną 133 mieszkania o metrażach od 25 do 135 m2. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się już w IV kwartale 2021 roku.

Wolę Gabriela cechować będzie kameralna, subtelna architektura. Projektant - pracownia MKC – zaproponował bardzo elegancki, kaskadowy układ budynku. Etap I inwestycji będzie miał zaledwie pięć pięter, a w skład większości mieszkań będą wchodzić przestronne tarasy, balkony lub loggie. Na kondygnacji „O” znajdą się 2 lokale usługowe o powierzchni 315 m2 i 327 m2 - aktualnie jest jeszcze możliwość dostosowania aranżacji lokali usługowych do potrzeb klienta. Pod poziomem gruntu deweloper przewidział halę garażową z samodzielnymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja jest realizowana przez doświadczonego dewelopera – firmę Sokratesa Development Sp. z o.o. Bezpieczeństwo transakcji, doskonała lokalizacja, świetna architektura oraz szeroki wybór metraży sprawiają, że Wola Gabriela to idealny wybór dla młodych par, rodzin z dziećmi, a także inwestorów indywidualnych, szukających atrakcyjnych nieruchomości na wynajem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 852 26 03.