sprzedaz@sokratesa.com

22 857 90 89

O inwestycji - sokratesa

Opis Inwestycji

Proponujemy Państwu nowoczesne osiedle mieszkaniowe, będące przykładem funkcjonalnej i eleganckiej architektury. Inwestycja realizowana jest z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają osiągnąć szybkie tempo budowy, elastyczność aranżacji wnętrz oraz wysoką jakość i estetykę. Oferowane mieszkania mają zróżnicowany układ pokoi, przestronne kuchnie, wygodny układ komunikacyjno-przestrzenny i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każde z mieszkań wyposażone jest ponadto w komplet przyłączy multimedialnych: linię telefoniczną, telewizję kablową i Internet. Bezpieczeństwo obiektu zapewnia całodobowa ochrona i monitoring.

 

Lokalizacja

Osiedle jest realizowane w odległości zaledwie 500m od stacji metra Młociny, w zielonej dzielnicy Warszawy - na Bielanach - przy ulicy Sokratesa, która znajduje się pomiędzy ul. Kasprowicza, a ul. Wólczyńską i jest przedłużeniem ul. Przy Agorze. Jej kontynuacją jest ul. Conrada. Jest to jedna z najbardziej uprzywilejowanych lokalizacji dla osiedla mieszkaniowego ze względu na doskonały układ komunikacji (tramwaje, metro, autobusy), zapewniający szybki dojazd do różnych rejonów miasta, jak również bezpośrednie sąsiedztwo terenów leśnych i rekreacyjnych, co umożliwia spacery i aktywny  wypoczynek w takich miejscach jak Lasek Bielański czy Lasek Lindego. 
Warszawa, Sokratesa 13
 

 

Specyfikacja techniczna


Etap I
Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych oraz jednokondygnacyjny
podziemny parking. W budynkach zaprojektowano mieszkania 1-3 pokojowe
o powierzchniach od 38m2 do 77m2 oraz apartamenty 4-pokojowe o
powierzchni od 94m2 do 117m2; 7 kondygnacji regularnych i dominanty
do 9 kondygnacji. 


Etap II A
Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych oraz dwukondygnacyjny parking podziemny. W budynkach zaprojektowano mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchniach od 32m² do 78m²; klatki: 7 i 8 kondygnacyjne oraz dominanty 9 kondygnacjne. Istnieje możliwość zakupu komórek lokatorskich. Dodatkowo w budynku będzie dostępnych 7 lokali usługowych na parterze od strony ul. Sokratesa.


Etap II B
Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych oraz dwukondygnacyjny parking podziemny ze 150 miejscami postojowymi. Dodatkowo powstanie 16 boxów garażowych na terenie hali garażowej oraz 20 miejsc postojowych na parkingu naziemnym. W ostatnim już etapie inwestycji zaprojektowano 173 mieszkania 1-3 pokojowe o metrażach od 26,79 m² do 71,69 m². Istnieje także możliwość zakupu komórek lokatorskich. W tej fazie inwestycji zaplanowano ich 16. Dodatkowo w budynku będzie dostępnych 12 lokali usługowych i 7 biur.

 

  • Łatwy dojazd do centrum (metro, tramwaje, autobusy)
  • Indywidualny harmonogram wpłat
  • Możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz
  • Funkcjonalne rozkłady mieszkań
  • Przestronne balkony, ogródki i tarasy
  • Garaż podziemny
  • Własny plac zabaw dla dzieci

 

 

Generalny wykonawca, architekt i nadzór budowlany

Generalny Wykonawca – HOCHTIEF POLSKA S.A.
Architekci - Mierzejewski Kasprzycki Czaplicki - MKC Sp. z o.o.
Nadzór budowlany - Expert - Project Marek Mackiewicz.


 

Generalny wykonawca Pracownia architektoniczna Nadzór budowlany

Przeglądanie mieszkań

W ofercie